Byt 2+1, 57m2, Praha 3 - Žižkov, ul. K lučinám, po rekonstrukci, částečně zařízen, oblíbená lokalita

Preference klientů ČR, SR, EU, maximálně 2 osob, určitě nekuřáků a také prosíme bez psů a koček. Nonstop servis naší kanceláře pro zájemce o pronájem tohoto bytu.

Jedná se o dlouhodobý pronájem osobitého, světlého, kvalitně a s citem zrekonstruovaného bytu (v bytě bydlel sám majitel), který je pronajímán nezařízený volně stojícím nábytkem (samozřejmě je k disposici množství na míru vestavěných šatních a policových skříní) a vybavený spotřebiči dle fotografií: myčka, el. sporák se sklokeramickou varnou deskou, el. trouba, lednice s mrazákem (pouze pračka nebude součástí pronájmu).

Byt je součástí výborně udržovaného, bezpečného domu cihlovo-panelové konstrukce, v jeho 4. patře z celkových 5 pater s výtahem; ve vyhledávané a oblíbené lokalitě Prahy 3 - Žižkova, kousek od Zeleně okolních parků (na Balkáně, Židovské pece, Pražačka), přitom s příznivou dopravní dostupností: zastávka tramvaje 2 minuty chůze, do centra 10 minut jízdy.

Samotný byt sestává z chodby (vybavené věšákem s botníkem a prostornou šatní skříní); z chodby se vstupuje do všech dalších částí bytu: 1/ samostatná toaleta; 2/ vkusně rekonstruovaná koupelna s vanou a připojením na pračku; 3/ kuchyně s kvalitní kuchyňskou linkou a již zmíněnými spotřebiči; součástí vyxbavení je i jídelní stůl s židlemi; 4/ obývací pokoj pronajímaný zařízený volně stojícím nábytkem (pouze na zdi upevněné skříňky mohou dle domluvy zůstat součástí vybavení); 5/ ložnice zařízená pouze vestavěnými šatními a policovými skříněmi (bez manželské postele s nočními stolky a komodou).

Podlaha pokojů kvalitní parkety; zbytek bytu dlažba. Okna jsou plastová, vytápění bytu zajištěno dálkově s poměrovými měřiči tepla. K disposici je k bytu také již zmíněný prostorný, zabezpečený sklep 3m2. V ceně služeb je společná anténa pro příjem základních 32 programů, internetové připojení a kabelová TV (není v ceně služeb) od spol. UPC popř. O2 je v bytě zavedeno.

Vzhledem k disposici bytu je tento vhodný maximálně pro dvě osoby. Výše domovních a zúčtovatelných služeb závisí na počtu osob a způsobu užívání bytu od 3.200,-Kč + spotřeba el. energie v bytě. Byt je volný ihned, popř. k 1.12.2019, s preferencí dlouhodobého pronájmu.

All Five Fingers

náměstí T. G. Masaryka 2392/17, Břeclav, 690 02