Byt 2+1 v ul. Evropská, Praha 6

REZERVOVÁNO!

Ve výhradním zastoupení klienta vám nabízím ke koupi byt o dispozici 2+1 a výměře 53,47 m2 v 8. nadzemním podlaží panelového bytového domu. K bytové jednotce náleží také sklep o výměře 2 m2 (je zahrnut v uvedené výměře bytové jednotky). Byt se nachází přímo v ulici Evropská, zásadní je ale také fakt, že okna bytu jsou směřována do vnitrobloku a jste tak ušetřeni příp. hluku z ulice Evropská Z bytu je výhled na vzrostlou zeleň, které dominuje mix vysokých smrků s kaštany, a to působí na danou lokalitu až překvapivě velmi domácky.

Bytový dům je dle údajů z katastru kolaudován v roce 1965. Od té doby nicméně prošel rozsáhlou revitalizací a nyní je v perfektním stavu. Dům je zateplený a má novou povrchovou úpravu fasády, je zde nový výtah, většina bytových jednotek má plastová okna, stoupačky jsou taktéž po rekonstrukci v plastu a je zde k dispozici nový výtah.

Samotná bytová jednotka je určena ke kompletní rekonstrukci, což se odráží v její startovací ceně. To je obrovský benefit. Vy si tak budete schopni ovlivnit nejen konečnou podobu bytu, ale i výši finanční injekce. Navíc jsme pro vás připravili nabídku ověřené specializované firmy na rekonstrukci bytu a pokud tedy nebudete mít čas se celou věcí zabývat, jsme schopni vás po dohodě s firmou propojit a rekonstrukci zařídit.

Byt je v osobním vlastnictví a jeho koupi je tedy možné financovat i prostřednictvím hypotečního úvěru (s vyřízením vám velmi rádi pomůžeme). Náklady spojené s užíváním bytu jsou velmi nízké a na jednu osobu činí 1.600,- Kč (+ elektřina a plyn).

Souhrnné informace k bytu včetně virtuální prohlídky, video prohlídky a relevantních dokumentů naleznete na webu nemovitosti: byt-evropska.cz Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

QARA s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha 2, 120 00