Moderní byt 2+kk orientovaný do vnitrobloku rezidence Mélange

Rezidence Mélange je čerstvě dokončený projekt, inspirovaný německým funkcionalismem, přesto pěkně zapadající do jednoho z nejvýznamnějších historických území Prahy.
Oblíbená dispozice bytu ve 4. nadzemním podlaží nabízí do vnitrobloku orientovanou ložnici s prostorem pro velkou skříň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, předsíň a koupelnu s vanou.
Neutrální vytápěná Winflex vinylová podlaha či Granity Fiandere velkoformátová dlažba nechávají prostor pro barevnou personalizaci interiéru. Moderní plně vybavená kuchyně (lednice, sklokeramická deska, digestoř, trouba, myčka) je samozřejmostí, stejně tak i pračka. Dřevěná eurookna zajišťují dokonalou tepelnou i zvukovou izolaci. K bytu náleží sklepní kóje.
Centrální vytápění, vodné a stočné, úklid a osvětlení společných prostor, výtah a další poplatky vychází na 3.750 Kč měsíčně, elektřina a internet se přepisuje na nájemce.
Možnost pronajmout si garážové parkovací stání v domě za 1.500 Kč měsíčně včetně poplatků a DPH (resp. druhé za 2.500 Kč měsíčně). Byt je v případě zájmu možné designově vybavit s navýšením nájemného.

ENGEL & VÖLKERS

Janáčkovo nábřeží 1101/23, Praha 5 - Smíchov, 150 00