Novostavba 1+kk/ B 38,8 m2, Rezidence Veselská III.

Nabízíme k prodeji byt 1+kk č. 5326 o celkové ploše 38,8 m2 s balkonem. Byt se nachází ve 3. podlaží v projektu Rezidence Veselská III. Plocha balkonu je 4 m2. Novostavba Rezidence Veselská III. vz nikne jako 2 budovy, každá s přibližně 100 bytovými jednotkami od 1+kk do 4+kk v energetické třídě B. Moderní vzhled a zajímavě řešené bytové jednotky včetně balkonů, lodžií, rozsáhlých teras nebo předzahrádek osloví každého klienta, který preferuje moderní styl bydlení. Součástí Rezidence Veselská III. je mateřská školka, která se nachází v první etapě projektu.Termín dokončení stavby je plánován na jaro 2020.

Rezidence Veselská se vyznačuje výbornou dopravní dostupností a sportovním či kulturním vyžitím v blízkosti svého bydlení. V místě se nachází celá řada obchodů, služeb a restaurací, zejména Obchodní centrum Letňany.

Měsíční splátka hypotéky činí 9312 Kč. Splátka zahrnuje celkovou cenu bytu, nezahrnuje cenu přiřazeného garážového stání a kuchyňské linky. Platí při financování 70% kupní ceny hypotékou Rezidence Veselská, doba splácení 30 let, úroková sazba 2,89%. Uvedení výše měsíční splátky není návrhem na uzavření smlouvy (nabídkou) a nezakládá právo na poskytnutí úvěru.

Rezidence Veselská

Beranových 140, Praha 9, 199 03