Prodej bytu 1+kk, 39,8 m2 vč. balkonu, sklep, Kolbenova, Hloubětín - Praha 9

Dovolujeme si Vám nabídnout byt 1+kk o velikosti 34,4 m2 s vlastním balkonem 5,4 m2, ležící ve 2.NP nového projektu Suomi Salo, v lukrativní částí Prahy 9 v Hloubětíně.

Byt bude sestávat z prostorné vstupní předsíně s místem pro vestavěné úložné prostory, koupelny s vanou a toaletou a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na balkon. Byt i se samotným balkonem je orientovaný na Z.
V ceně je i sklepní kóje.

Pátá etapa pojmenovaná po finském městě Salo přináší do areálu Suomi Hloubětín 101 bytů ve dvou bytových domech.
V rámci standardního vybavení bytu má klient možnost vybrat si z několika variant obkladů, dlažeb, podlahových krytin a interiérových dveří. Tento výběr ze standardních materiálů není zpoplatněn.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Nedaleko naleznete hned několik Mateřských škol, základní školu, gymnázium i Střední školu. Dále zde naleznete i několik obchodních domu jako např. v Hloubětíně, OC Galerie Fénix, OC Harfa nebo Centrum Černý Most. Je zde i spoustu malých obchodů, restaurací, parků a mnoho dalšího.
V místě je i výborná dopravní dostupnost. Kousek od rezidence je tramvaj i autobus a pár stanic i metro Hloubětín či Kolbenova. V centru města jste odsud do 15 minut MHD i autem. Vše je zde na dosah ruky.

Kolaudace je plánována na na září 2020, k nastěhování budou jednotky připravené v prosinci téhož roku.
Nehradíte daň z nabytí nemovitosti 4%.
Průkaz energetické náročnosti není k dispozici.
Doporučuji.

Duna House

Michelská 300/60, Praha 4 - Michle, 140 00