Prodej, byty/3+kk, 63 m2, Rokycanova 169/9, Žižkov, 13000 Praha, Hlavní město Praha [ID 22314]

V exkluzivním zastoupení zprostředkujeme prodej bytu v Rokycanově ulici v Praze 3 - Žižkově.

Byt o dispozici 3+kk a výměře 63 m2 má největší výhodu ve svém umístění do vnitrobloku, který zaručuje naprosté soukromí a klid, a to i přes skutečnost, že se nachází v blízkosti centra Žižkova. Jednotka má okna orientovaná do vnitrobloku na severozápad a do ulice na jihovýchod, tudíž Vás bude probouzet krásné ranní slunce a odpoledne již nezažijete horký žár, který mají sousedé na jihozápad.

Občanská vybavenost v okolí obsahuje vše, co si jen lze přát. Supermarket Billa s drogerií hned "za rohem", v bezprostředním okolí najdete mnoho kaváren, restaurací, velmi blízko umístěná je i pošta. Náměstí pod domem z druhého rohu domu bylo nově upraveno v moderním parkovém stylu, lemované lavičkami pod vzrostlými stromy láká k posezení a zastavení v běhu denního ruchu. Nákupní centrum Flora s myriádou obchodů, restaurací a multiplex kiny Cinema City s proslaveným IMAXem se nachází pouhých 750 metrů od bytu.

Dopravní dostupnost je ideální, zejména MHD je doslova u domu, zastávka tramvaje Lipanská je vzdálena pouhých 80 metrů od dveří budovy.

V případě více vážných zájemců se o ceně bytu bude jednat. Případné financování pomocí hypotéčního úvěru pro Vás vyřídí naši skvělí hypotéční specialisté.