Prodej, nebo výměna bytu 2+kk, 43m2, BD, Praha - Michle

**MOŽNÁ VÝMĚNA ZA PODOBNÝ BYT V LOKALITĚ CHODOV***
K prodeji nabízíme hezký družstevní byt 2+kk po rekonstrukci o výměře 43,5 m2 se zděným jádrem, který se nachází ve 4 patře 13-ti patrového panelového domu se dvěma výtahy. Dispozice: kuchyně 4.84 m2, obývací pokoj 16.49 m2, ložnice 10.37 m2, předsíň 7.01 m2 a koupelna + WC 4.5 m2.
Byt je po rekonstrukci v udržovaném stavu. Má zděné jádro, moderní kuchyňskou linku. Předmětem užívání je také sklepní kóje v suterénu domu a společná lodžie situovaná na stejném patře, která sousedí s bytovou jednotkou. Byt má nová plastová okna a výhled západním směrem. Velmi nízké měsíční poplatky - 2.293,-Kč + elektřina.
Budova je kompletně revitalizovaná (zateplení, výtahy, stoupačky, chodby, střecha).
Doporučujeme, jak pro vlastní bydlení, tak i na investici a následný podnájem, který Vám rádi zprostředkujeme.
Anuita splacena. V současné době družstvo nepočítá s převodem do osobního vlastnictví. Hypoteční úvěr je tedy možný pouze ručením jinou nemovitostí.
Skvělá lokalita Praha 4 - Michle. V místě veškerá občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost (BUS, TRAM, dvě zastávky autobusem METRO C - Kačerov). V okolí spousta restaurací, obchodů, barů, parků. Pro termín prohlídky volejte makléře.

RE/MAX Anděl

Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00