Prodej nového bytu 1+kk v developerském projektu NOVOSTAVBA 3 BYTOVÝCH DOMŮ, HLOUBĚTÍN

Prodej nového bytu s označením B8.3 o dispozici 1+kk v developerském projektu "NOVOSTAVBA 3 BYTOVÝCH DOMŮ, HLOUBĚTÍM. Podlahová plocha bytu je 34,4 m2 (užitná plocha bytu je 33,6 m2) + sklepní kóje o výměře 2,1 m2 + balkón o výměře 5,7 m2. Byt se nachází v 8. nadzemním podlaží domu. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny + WC a předsíně. Z obývacího pokoje je vstup na balkón.
VELIKOU VÝHODOU tohoto developerského projektu je docházková vzdálenost od stanice metra Rajská zahrada, trasa B (cca 5 minut pěšky) a s tím související výborná dostupnost do centra Prahy prostřednictvím metra, max. 15 minut. Je možné využít i autobusovou dopravu s tím, že stanice autobusu je vzdálena cca 100 metrů od domu. Dále je v místě blízké napojení na městské komunikace a dálnici D11 na Hradec Králové a rychlostní silnice na Mladou Boleslav.

Nedaleko stanice metra Rajská zahrada je veškerá občanská vybavenost – pošta, nákupní středisko, banky, obchody služeb atd. Pouze o jednu stanici dále metrem (stanice - Černý most) se nachází jedno z největších nákupních center v České republice – Centrum Černý Most vč. velkoprodejen Hornbach, IKEA, Makro, multikina, fitness centrum atd. V nedalekém Hloubětíně se nachází plavecký areál.

LIPNICKÁ DEVELOP s.r.o.

Dobrovolného 563/22, Praha 9 - Černý Most, 198 00