Pronájem bytu 2+kk, 74 m2

Kompletně zrekonstruovaný byt v srdci památkově chráněné městské rezervace zapsané na seznamu UNESCO, jen pár kroků od Staroměstského náměstí, Karlova mostu, Židovské čtvrti a dalších skvostů pražského Starého města. Platnéřská ulice je klidnější ulicí mezi Staroměstským náměstím a nábřežím Vltavy, není tak příliš exponována turistickým ruchem, nicméně v dosahu je většina turisticky vyhlášených míst historického centra města včetně vyhlášených restaurací a klubů. Byt je ve 4. podlaží citlivě zrekonstruovaného bytového domu s výtahem.

Prostorný obývací pokoj s 50 m2 s koženou sedací sestavou tvoří společenskou část bytu částečně oddělenou od plně vybaveného kuchyňského koutu ( varná deska, myčka, lednice s mrazákem, pračka, digestoř) a jídelny s dřevěným masivním stolem. V druhé části bytu je ložnice s okny do vnitrobloku s manželskou postelí a volně stojící šatní skříní, koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem, bidetem a toaletou.

V celém bytě jsou použity kvalitní materiály, dubová masivní parketová podlaha, kuchyňská linka Scavolini, kvalitní kuchyňské spotřebiče Siemens/Elektrolux, dřevěná zdvojená okna s izolačními trojskly, datové rozvody, rozvod TV. V koupelně je umístěn vlastní plynový kotel Junkers zajišťující ohřev TÚV a vytápění. Možnost instalace klimatizace. Náklady na spotřebu se pohybují kolem 4.500,- Kč

ERA All in one Praha 5 - Smíchov

Ostrovského 3167, Praha 5 - Smíchov, 150 00