Prosluněná jednotka 3+kk o celkové výměře 106.8 m².

Bydlení v luxusní lokalitě pražských Vinohrad si nyní můžete dopřát i Vy! Nově zrekonstruovaná prosluněná jednotka orientovaná na jihozápad/severovýchod nabízí krásný výhled na panorama Prahy a do parku Grébovka. Jednotka o dispozici 3+kk o výměře 106.8 m² včetně sklepní kóje 5.4 m² je zařízena ve standardu white wall.
K jednotce náleží pochozí střecha 30.2 m², která nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy, lze i dokoupit parkovací stání pro větší komfort!

Máte možnost dokoupit k ubytovacím jednotkám část soukromé pochozí střechy a každý den si užívat posezení spojené s krásným výhledem na Prahu, okolí Vinohrad či parku Grébovka. Pro milovníky sportu nabízíme soukromé fitness, které je k dispozici nonstop. Součástí domu je společná recepce, která zajišťuje kompletní služby a soukromí pro rezidenty a vlastní soukromé parkoviště.

Depo Grébovka je navrženo v duchu severského stylu a vyzařuje spojení jednoduchosti, čistých linií, důraz na funkční využití prostor a kvalitní materiály. Projekt zručně reaguje na poptávku menších a startovních bytů, ale za dostupnou cenu v centru města. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život.
---

PSN s.r.o.

Seifertova 9/823, Praha 3 - Žižkov, 130 00