Slunný penthaus s velkou terasou s panoramatickým výhledem

Líbilo by se Vám vlastnit novostavbu prostorného penthausu s velkými prosklenými plochami v dosahu centra Prahy, s neopakovatelným panoramatickým výhledem z úrovně sedmého patra do zeleně golfového hřiště, na Vltavu a na romantické kopce Barrandovských skal? Penthaus pro Vaši rodinu s velkou terasou včetně zatravněné části, kterou budete sami schopni snadno udržovat. Bonusem jsou dvě garážová stání s možností dobíjení Vašeho elektromobilu a ještě možnost dokoupit si zděný sklep. Samozřejmostí je, že Váš nový penthaus bude kvalitně designově vybaven dlažbami a obklady, dýhovanými plovoucími podlahami a dýhovanými dveřmi s obložkovými zárubněmi. Líbí se Vám ještě něco jiného? Standard v rámci klientských změn budete moci ovlivnit.

Rádi sportujete? Výborně! Hned u domu je cyklosteska a spousta možností pro sportovní vyžití.

Pokud chcete s přáteli povečeřet nebo si jen tak užít nedělní brunch s rodinou, pohodlnou procházkou dojdete k vyhlášené restauraci na lodi.

Zdá se Vám, že to není možné, nebo že takové bydlení pro Vás bude nedostupné? Nikoliv, podívejte se na internetové stránky --- a přesvěčte se, že bydlení za rozumnou cenu nabízí právě projekt Hodkovičky Green II., který navazuje na úspěšnou dokončenou a vyprodanou první etapu. Důkazem toho jistě je, že již nyní je více než 70 % bytů prodaných.

REAL DEVELOPMENT 2001

Lidická 39/400, Praha 5, 150 00