Malebný srub u řeky s rozsáhlým pozemkem

Chcete si odpočinout v lůně malebné jihočeské přírody a přitom neztratit luxus, na který jste zvyklí? Milujete vůni dřeva, uklidňující rybolov a houbaření? Máme pro Vás jedinečný srub 3+kk cca 75m2 s balkonem a garáží, kde si každý přijde na své.

Už při příjezdu ke srubu po krásné cestě ze sekaných kamenů se můžete kochat pohledem na své rozsáhlé louky cca 14.000m2.

Při vstupu do srubu Vás ovane ta příjemná vůně dokonale opracovaného obvodového dřeva, které je ozdobou samo o sobě a navozuje pocit tepla. V útulném obývacím pokoji se odreagujete se sklenkou kvalitního moku a zahřejete se za zvuku praskajícího dřeva z průhledného oboustranného krbu, jehož teplo pocítíte i v kompletně vybavené kuchyni při přípravě domácích dobrot.

V koupelně se uvolníte díky hydromasážnímu sprchovému koutu. V horních dvou ložnicích se pohodlně uloží ke spánku celá Vaše rodina.

V teplejších měsících přijde vhod zastřešená letní kuchyň s grilem, udírnou a posezením, které lze využít i při nepřízni počasí.

Sbíráte-li rádi houby, jistě Vás potěší, že pravé hřiby rostou v lesíku hned pod chalupou, kde je také soukromý přístup k řece s molem, ke kterému zaparkujete svou loďku. A to není vše. Týn nad Vltavou je na soutoku Vltavy a Lužnice a je vyhlášeným revírem sumců a kaprů, což ocení každý rybář.

Ve městě najdete vše, co potřebujete, obchody i restaurace. Dokonce i přírodní amfiteátr s otáčivým hledištěm.

RE/MAX Partner

Řeporyjské náměstí 16, Praha-Řeporyje, 155 00