Prodej bytu 3+kk, 53m2, Unhošť.

Krásný útulný byt 3kk v příjemné lokalitě obce Unhošť se spoustou zeleně, lesů, luk a přitom jen vzdálený od centra Prahy do 30min. Tato bytová jednotka umístěná ve zvýšeném přízemí je dobře dispozičně situovaná a v letním období je v bytě příjemná teplota, ale také i klidná vesnická atmosféra.

Velkou výhodou je parkovací stání, které je zahrnuté do ceny bytu a také sklepní kóje umístěná v suterénu domu. Pokud máte děti, tak hned před domem je klidová zóna se zelení, kde se nachází pískoviště, skluzavka, lavičky a děti se tam hezky vyřádí a dospělí se zase naopak můžou zrelaxovat po náročném dni. Dá se také i něco ugrilovat na ohni.

Byt se nachází přibližně 2 km od centra Unhoště, kde se nachází kompletní a velice komfortní občanská vybavenost. V místě bydlení projíždí autobusová doprava čtyř dopravních linek na Kladno, Beroun, Prahu. Co stojí za zmínku, tak nedaleko v Horním Bezděkově se nachází Adventure Golf, který je velmi atraktivní a navštěvovaný, takže pokud máte rádi golf, budete to mít opravdu kousek.

Na byt je možné vzít hypoteční úvěr, je totiž v osobním vlastnictví - mj. také umíme zajistit. Pro více informací volejte i o víkendu.

COREACT reality s.r.o.

Tiskařská 257/10, Praha 10-Malešice, 108 00