Prodej pozemku pro bydlení, 1269 m², Vysoký Újezd

Prodej stavebního, zasíťovaného, rovinatého pozemku o rozloze 1269 m2, který se nachází v klidné části obce Vysoký Újezd, okr. Beroun. Pozemek leží 10 km od hranic Prahy (autem cca 12 minut) a 6 km od Rudné, velkou předností tohoto pozemku je klidná lokalita, otevřený výhled do krajiny jižním a jihozápadním směrem. Pokud jste vyznavači cykloturistiky, můžete si zajet na nedaleký Karlštejn, nebo k lomům Malá a Velká Amerika. Okolí Berounska pak nabízí mnoho dalších příležitostí k aktivnímu odpočinku.
Na pozemek jsou přivedeny tyto inženýrské sítě - elektřina, vodoměrná šachta, kanalizační šachta. Zároveň jsou zde dvě kopané studny pro užitkovou vodu a vybudované dešťové vsakovačky. U pozemku je vybudována nová asfaltová cesta a chodníky.

Přístup na pozemek zajišťují dvě vjezdové brány z jihu a východu. U každé brány je na parcele zpevněná cesta připravená pro těžkou mechanizaci při stavbě domu. Ze dvou stran pozemku je krásný gabionový plot a na zbývajících stranách je pletivo. Okolo plotu jsou vysázené thuje (již 3 roky zakořeněné).
Tento pozemek je připravený k okamžité stavbě bez dalších nutných investic.
V centru obce vyrůstá nové polyfunkční centrum s byty a obchody, dále se v místním zámečku realizuje wellness resort. Díky místnímu golfovému 18-ti jamkovému resortu Albatross se zde vyskytuje mnoho movitých lidí, kteří si zde postavili domy. Díky tomu obec zažívá vysoký růst cen nemovitostí. Lokalita je tak zajímavá i z investičního hlediska.
V obci je rovněž výborná občanská vybavenost - školka, škola, obchod, obecní úřad, golfový resort Albatross, sokolovna, rybárna, tiskárna. Další služby a obchody vzniknou v novém centru v polovině roku 2019.

iRealitka.cz

Čajkovského 916, Hradec Králové, 500 09