Novostavba 5+KK s garáží, Želešice, pozemek 460m2. č.Z8

Po předchozích, velmi úspěšných třech etapách v obci Hajany se tentokrát přesouváme do velmi žádané obce Želešice, kde Vám exkluzivně nabízíme velice prostorný, moderní a současně nízkoenergetický rodinný dům o dispozici 5+kk s garáží. Výjimečné místo, krásná příroda, blízkost centra města Brna a obchodního centra Olympie vám dopřeje pohodlný a klidný domov spojený s moderními možnostmi dnešní doby. Pozemek o velikosti 460 m2 nabízí elegantní bydlení s užitnou plochou 199,5 m2, kde nebyly opomíjeny ani požadavky na úložné prostory. Pokoje: obývací pokoj s kuchyní 40,9 m2, koupelna v přízemí 5,6 m2, garáž 20,2 m2, druhá koupelna v patře 8,7 m2, ložnice 22,5, pokoje 23,2 m2, 11,7 m2 a 15,4 m2.
V základním provedení domů jsou již v ceně nadstandardní prvky - vysoce kvalitní okna v barvě antracit (trojskla) Pramos (7 komorový systém) + venkovní žaluzie, garážová vrata na ovládání, terasa, zámková dlažba, vinylové plovoucí podlahy (třída zátěže vhodná i pro kancelářské prostory), kvalitní dveře a zárubně, koupelny vč. sanitárního vybavení značky Grohe. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Podlahové (teplovodní) vytápění v celém domě. Možnost klienstkých změn. Obec Želešice se nachází na jihozápadním okraji Brna s dobrým dopravním spojením různými druhy veřejné hromadné dopravy,(IDOS ). V obci Želešice se nachází nové víceúčelové hřiště, potraviny, restaurace, školy, školky.
V okolí najdete přírodní park Bobrava. Pro více informací kontaktujte nejlépe telefonicky makléře. Další podrobnosti na domy-zelesice.cz. Dokončení domů se plánuje únor/březen 2020.

CENTURY 21 All Inclusive

náměstí 28. dubna 2/1069, Brno, 635 00