reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Dětské postýlky od NEXT REALITY už slouží v Nemocnici na Bulovce. A pomoc pokračuje

Dětské postýlky od NEXT REALITY už slouží v Nemocnici na Bulovce. A pomoc pokračuje

22.5.2019: Každý si jistě dokáže představit tisíce míst, kde je dítě mnohem spokojenější, než když se ocitne v nemocnici. O to víc je zapotřebí se snažit těm dětem, které potkala pořádná smůla v podobě nemoci nebo zranění, čas v nemocnici zpříjemnit.

Základem je krásná a pohodlná postýlka. Společnost NEXT REALITY v loňském roce několik takových postýlek pro dětské oddělení Nemocnice na Bulovce zakoupila. Za krátký čas služby už stihly posloužit mnoha malým pacientům.

„Někdo by si mohl říci, že jsou to jen obyčejné postýlky, ale divili byste se, jak jejich kvalita dokáže významně ovlivnit to, jak děti pobyt v nemocnici prožívají,“ prozradil primář MUDr. Ivan Peychl Robertu Hanzlovi, generálnímu řediteli NEXT REALITY, který zavítal do nemocnice na návštěvu.

Čím vlastně tato lůžka vynikají? Nejde jenom o vzhled, ale i o funkci. Oproti starým postýlkám jsou výškově nastavitelné a pohodlně a nehlučně otevíratelné. „Díky takovým darům, jako je ten od vaší firmy, se nám daří dál a dál postupně obnovovat vybavení naší nemocnice,“ vyjádřil firmě NEXT REALITY svůj velký dík pan primář Peychl.

Tím ale pomoc zdaleka nekončí. „I v letošním roce budeme moci přispívat a vylepšit všem dětem nemocniční prostředí,“ přislíbil Robert Hanzl. A od slov nebylo daleko k činům: na konferenci NEXT REALITY bylo pro dětské oddělení Nemocnice na Bulovce vybráno dalších 60 tisíc korun na nákup potřebného zařízení. 31 tisíc korun dali dohromady realitní makléři a částkou 29 tisíc korun pak přispělo vedení firmy.

Děkujeme všem, kteří se k pomoci pro nemocnici připojili.

Zdroj: NEXT REALITY

Autor: Komerční prezentace