reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Finep a jeho nová rezidenční lokalita na Praze 6

Finep a jeho nová rezidenční lokalita na Praze 6

20.5.2020: S novým městským bytovým projektem Rezidence U Šárky vstoupil FINEP v polovině května do městské čtvrti, která dlouhodobě patří mezi „nejlepší bydlící adresy“ v Praze. Aktuálně zde prodává celkem 218 bytů ve třech domech.

Finep spustil prodej prvních bytů v novém rezidenčním projektu Rezidence U Šárky na Praze 6, kde nabízí 75 bytů v osobním vlastnictví v jednom bytovém domě a souběžně s tím i 143 bytů v družstevním vlastnictví ve dvou bytových domech.

Nový bytový projekt českého developera poskytne majitelům bytů na Praze 6 moderní městské bydlení s výbornou dopravní dostupností. A to jak do centra, tak i na letiště. Pro dopravu po městě je zde možné využívat i blízký vlak a do budoucna je přímo v lokalitě plánované prodloužení tramvajové trati. Ta poté výrazně urychlí osobní dopravu směrem do centra. V blízkosti nového rezidenčního projektu bude v blízké budoucnosti vybudována i plánovaná zastávka rychlodráhy Praha – Kladno.

Velkým benefitem projektu je ten fakt, že západní cíp nejrozsáhlejšího pražského přírodního parku Divoké Šárky je zde doslova „za rohem“. Navíc díky plánovanému vzniku nového lesoparku s více než 500 vzrostlými stromy, které budou vysázeny v rámci tohoto nového rezidenčního projektu, dojde k prodloužení zelené Divoké Šárky i přes ulici Evropská. Zelený pás tak bude nově končit nebo začínat přímo v novém rezidenčním projektu Rezidence U Šárky. Součástí tohoto bytového projektu bude i nová restaurace s tankovým pivem, která bude mít příjemné venkovní posezení přímo u budoucí konečné tramvajové trati.

Praha 6 je další pražskou lokalitou, ve které český Finep nabízí klientům nové moderní městské byty. Jde o městskou čtvrť, která svým obyvatelům nabízí nejenom kvalitní bydlení a služby, ale také prostor pro aktivní styl života.

Komerční prezentace

Zdroj: Finep | Byty U Šárky

Autor: FINEP