reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

GARTAL položí 18. června základní kámen bytového domu, který získal cenu architektů

GARTAL položí 18. června základní kámen bytového domu, který získal cenu architektů

12.6.2020: Developerská společnost GARTAL položí ve čtvrtek 18. června v 11 hodin základní kámen výstavby projektu Park Corner v pražském Hloubětíně. Budova v ulici Anny Čížkové, která získala v soutěži Realitní projekt roku 2019 cenu architektů i cenu veřejnosti, nabídne 16 bytů a 2 komerční prostory. Dokončení stavby je plánované na konec roku 2021. Bytové jednotky si však zájemci o koupi mohou již nyní prohlédnout pomocí virtuální reality. Stavební práce provede dceřiná společnost developera Gartal Stavební.

Bytové jednotky v budově Park Corner budou dispozičně řešené od 1+kk do 4+kk, cena za m2 se pohybuje okolo 90 000 Kč podle typu bytu. Většina bytů má balkon, terasu či předzahrádku, které jsou umístěny ve vnitrobloku. Dva byty v posledním patře domu disponují rozsáhlými střešními terasami o velikosti 44 a 79 m2. Energeticky spadá budova do kategorie B. „Všechny prostory v budoucí budově Park Corner jsou vybaveny rekuperačními jednotkami. Ty jejich obyvatelům zajišťují úsporu nákladů za topení či větrání bez nutnosti otevírání oken,“ popisuje Ing. Rostislav Petchenko, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti GARTAL.

„Bytové jednotky v budově Park Corner kupují převážně se záměrem vlastního bydlení prozatím mladší ročníky, a to jak jednotlivci, tak páry. Důležitá je pro ně hlavně skvělá dostupnost centra Prahy,“ uvádí Ing. Rostislav Petchenko. V bytovém domě Park Corner jsou aktuálně k dispozici ještě například 2 komerční prostory v přízemí budovy, které jsou vhodné pro klidnější provozy typu kavárna či prodejna, nebo byty s terasami v posledním patře. Zájemci o koupi si mohou vzorový byt prohlédnout virtuálně na webu společnosti nebo v klientském centru prostřednictvím brýlí s virtuální realitou. Park Corner, budova vysoká 13 metrů, která do konce příštího roku vyroste 300 metrů od stanice metra B Hloubětín, má v okolí veškerou občanskou vybavenost. Budoucí obyvatele kromě okolních školek, škol a obchodů jistě potěší i blízkost sousedního sportovního domu, bazénu se slanou vodou či možnost procházek v nedalekém Hloubětínském parku.

Před zahájením výstavby bylo v místě Park Corner, vzhledem k hustému historickému osídlení, nutné provést archeologický průzkum. Průzkum v místě je již plně dokončen, nálezy v podobě úlomků keramiky jsou zkoumány mimo areál výstavby. Stavební práce tak mohou začít bez jakéhokoli omezení.


O společnosti GARTAL
GARTAL je developerská a investiční skupina, která zahrnuje GARTAL Holding a.s. a další právnické osoby, které spojuje společná obchodní značka. Skupina GARTAL se zabývá zejména rezidenční výstavbou bytových domů v Praze a jejím blízkém okolí a na realitním trhu působí již od roku 2002. Má za sebou 12 úspěšně realizovaných projektů s více než třemi stovkami bytů v Praze, Roztokách u Prahy, Strašíně a Újezdu nad Lesy. Aktuálně realizuje dalších 8 developerských projektů s více než 250 byty ve formě novostaveb, nebo rekonstrukcí objektů.

- tisková zpráva -

Zdroj: www.gartal.cz

Autor: GARTAL