reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Květoslav Vilímek se stal finančním ředitelem skupiny T.E

Květoslav Vilímek se stal finančním ředitelem skupiny T.E

23.10.2019: V developerské a stavební skupině T.E, která se zaměřuje na výstavbu prémiových nemovitostí a v současné době připravuje také velké polyfunkční projekty v pražských čtvrtích Bubeneč a Jarov a v brněnském Starém Lískovci, bude mít Květoslav Vilímek na starosti finanční řízení firmy a jejích projektů.

Svou profesní kariéru zahájil v koncernu Charouz Group, který svého času patřil mezi největší poskytovatele služeb motoristům v České republice. Zde se postupně vypracoval na pozici manažera pro správu a řízení akvizic s odpovědností za vnitřní řízení společnosti. Od roku 2007 byl deset let součástí týmu Private Equity investiční skupiny Milestone Partners, v níž zodpovídal za řízení financí a administrativní správu developerské divize. Následně se podílel na rozvoji různých podnikatelských projektů z pozice interim finančního manažera.

Květoslav Vilímek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Hovoří plynně anglicky. Mezi jeho zájmy patří rodina, sport, cestování, politika a veřejné dění.

Zdroj: skupina T.E

Autor: Komerční prezentace