Modřanský Háj zkolaudoval dalších 22 domů

Modřanský Háj zkolaudoval dalších 22 domů

2.12.2020: Avestus Real Estate, developer rezidenčního projektu Modřanský Háj, oznámil úspěšnou kolaudaci dalších 22 jednotek. Zkolaudované domy patří do druhé části třetí etapy výstavby tohoto komplexu. První majitelé se budou moci do svých nových domovů začít stěhovat ještě před Vánoci.

V rezidenčním komplexu v pražských Modřanech-Cholupicích, jehož třetí etapa je ve výstavbě od druhého kvartálu roku 2017, se celkem nachází 62 řadových rodinných domů. Právě dokončené domy Modřany Villas, jejichž stavba probíhá od západu na východ, se nacházejí v řadách 5, 6, 7 a 8 z celkových 13 a navazují na předchozí úspěšné kolaudace z počátku roku 2019.

„Jsme nyní opět blíže úspěšnému předání dalších nových domů jejich majitelům. Většina z nich může přivítat následující rok 2021 již v novém. Z celého projektu nám tak zbývá zkolaudovat pouze 24 posledních domů, což je v plánu nejpozději na jaře příštího roku,“ vysvětluje David Kříž, manažer rezidenční výstavby ve společnosti Avestus Real Estate. „Jsme rádi, že se nám i v současné době daří stále pokračovat dle časového harmonogramu. Tato etapa je již kompletně vyprodaná a my máme z přízně zájemců velkou radost. V naší nabídce zbývají volné poslední dvě parcely o velikosti 1 020 a 1 007 metrů čtverečních. Terén obou byl navíc nedávno upraven tak, aby poskytl co nejlepší podmínky pro budoucí zahájení stavby.“

Modřany-Cholupice jsou vyhledávanou rezidenční oblastí nejen pro rodiny s dětmi. Lokalita je obklopena zelení, jejíž součástí je i přírodní památka Modřanská rokle. Majitelé jednotek mohou těžit z blízkosti sportovišť, výborné občanské vybavenosti i skvělé dostupnosti do centra metropole, která je zajištěna kvalitní infrastrukturou a spolehlivou veřejnou dopravou.

Základní informace o komplexu Modřanský Háj:

  • Zahájení výstavby v roce 2010 podle návrhu studia A69-architekti s.r.o.
  • Balkony, terasy, předzahrádky, zahrady a možnost parkování u všech typů nemovitostí
  • 21 bytových domů, 7 dvojvil, 3 prémiové vily a 38 rodinných domů dokončeno, 24 rodinných domů ve výstavbě
  • 2 poslední kompletně zasíťované pozemky k dispozici pro individuální výstavbu

Výhody lokality Modřanského Háje:

  • Kvalitní dopravní spojení s centrem metropole autem i hromadnou dopravou
  • Blízkost přírodní památky Modřanská rokle a dalších lokalit k volnočasovým aktivitám
  • Umístění v klidné zástavbě ve svahu na pravém břehu Vltavy
  • Propojenost s okolní krajinou v bezpečné čtvrti ideální pro rodinný život

Více informací naleznete na stránkách Modřanského Háje www.modranskyhaj.cz.

Avestus Real Estate
Avestus Real Estate je jedním z předních developerů v oblasti trhu s nemovitostmi ve střední a východní Evropě. Avestus Real Estate poskytuje veškeré poradenské a realizační služby v oblasti inicializace, strukturování, financování, rozvíjení a řízení různorodého majetkového portfolia.

- tisková zpráva -

Autor: Avestus Real Estate