Polovina apartmánů Hrdlička je prodána, hlásí LEXXUS

Polovina apartmánů Hrdlička je prodána, hlásí LEXXUS

11.3.2021: Apartmány Hrdlička na Slapech slaví úspěch. Komorní projekt 15 apartmánů uprostřed krásné přírody s perfektní dostupností do Prahy je již z 50 % vyprodán. Stavba je ve finální fázi dokončovacích prací a apartmány budou k nastěhování už na léto 2021.

Dovolená v Česku nebo celoroční bydlení v přírodě? Možné je oboje.

Covid pozměnil priority, pracovní návyky i možnosti. Homeoffice je trend, který dnes nabízí většina zaměstnavatelů a denní přítomnost v kanceláři se stává minulostí.
Díky rostoucí kvalitě služeb, krásné přírodě, památkám a širokému sportovnímu vyžití začíná Česko konkurovat zahraničním destinacím, i v pozitivním smyslu bez opatření omezujících cestování. Češi tak tráví dovolenou zase doma. Apartmány Hrdlička na Slapech jsou od Prahy 40 minut autem a pravidelná autobusová linka vás tam doveze za 50 minut.

Komorní projekt Hrdlička nabízí 15 apartmánů s dispozicemi 1+kk až 3+kk a jeden vyhlídkový apartmán. Každý má vlastní terasu a 1 parkovací místo hned u domu. V rámci společných prostor je k dispozici sauna s relaxační místností, společná pračka a sušička a úložné prostory na kola. Apartmány Hrdlička jsou koncipovány jako dovolenkové bydlení, ale zároveň umožňují celoroční užívání. Kompletní údržbu a provoz domu řeší třetí osoba a majitelé apartmánů tak mají jedinou starost, jak nejlépe strávit svůj čas. Právě v těchto dnech bylo doplněno vybavení pro venkovní posezení a příští týden bude instalována sauna. Developer IMMO Buidling také zareagoval na poptávku klientů po možnosti kotvit loď a jedno kotviště pro Hrdličku je již zajištěno.

„Celoroční byt na Slapech je ideál. Dovolenou máte kdykoliv a váš homeoffice začíná plaváním, projížďkou nebo kávou na terase s výhledem do lesa. Perfektní dostupnost do Prahy a lokalita atraktivitu projektu výrazně zvyšují. Apartmány Hrdlička je pro naše makléře srdcová záležitost," říká Denisa Višňovská, partnerka LEXXUS.

Apartmány Hrdlička jsou dalším projektem IMMO Building a EVO invest jako generálního dodavatele, na kterém spolupracuje LEXXUS. Tato spolupráce se již osvědčila ve třech úspěšných bytových projektech v Praze.

LEXXUS je vyhlášený svojí nabídkou nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než 25 let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. Služby realitní kanceláře LEXXUS velmi rádi využívají nároční klienti, kteří očekávají vysokou kvalitu služeb a nabídky. Do portfolia LEXXUS patří také značka LEXXUS NORTON. Ta se zaměřuje výhradně na prodej či pronájem luxusních a nadstandardních rezidenčních nemovitostí v těch nejlepších lokalitách Prahy a okolí.
LEXXUS také poskytuje komplexní poradenské služby developerům, zahrnující mimo jiné tržní analýzu, posouzení celkové koncepce projektu včetně bytového mixu, optimalizace ceníků a další služby zajišťující úspěšný prodej developerského projektu.

- tisková zpráva -

Zdroj: www.lexxus.cz

Autor: Mgr. Denisa Višňovská, LEXXUS