Prodej bytů v Rezidenci Hálkova byl odstartován

Prodej bytů v Rezidenci Hálkova byl odstartován

25.3.2021: Hledáte nový byt, a navíc ideálně v centru Českých Budějovic? Již nehledejte, jste na správné adrese. Realitní kancelář Hanzlíková reality zahájila prodej bytů v novém rezidenčním projektu, který vyroste v širším centru Českých Budějovic, konkrétně se jedná o Pražské předměstí. Rezidence Hálkova, podle návrhu architekta Martina Kouby, je dalším z rezidenčních projektů společnosti OMEGA & partners.

Celý bytový komplex poskytne zajímavou skladbu bytů o nejrůznějších velikostech, od nejmenšího bytu o velikosti 24 metrů čtverečních po největší 130metrový byt. Dispozičně se jedná o byty 1+kk, 2+kk, 3+kk až po střešní 4+kk s překrásnými výhledy. Terasa nebo balkon náleží téměř ke každému bytu – jejich velikost se pohybuje od 2 do 52 metrů čtverečních.

Vysoký standard Rezidence Hálkova podtrhuje dostatek parkovacích míst, která jsou umístěna na úrovni prvního podzemního podlaží bytového domu. Tam se mimo jiné nacházejí i sklepy.

Samotná výstavba bude započata v létě 2021 a její dokončení se plánuje na prosinec roku 2023. Již nyní ale máte možnost si vybrat z nových bytů pro Vás ten nejvhodnější. Navíc při rychlé rezervaci si můžete nechat svůj byt přizpůsobit dle vlastních představ. Minimálně co se výběru podlah či obkladů týká. Rozhodně tedy neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve, ať si můžete vybrat z co nejširší nabídky volných bytů.

Rezidence Hálkova se může pochlubit nejen ideální polohou v centru, ale i tím, že v bytovém domě nebudou žádné komerční ani obchodní plochy.

Pražské předměstí patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším městským částem Českých Budějovic. Prestižní čtvrť tvořená bytovou a vilovou zástavbou, místo s nezaměnitelným geniem loci. Zde si naplno vychutnáte klid této lokality, která je výjimečná také svou dostupností. Za pár minut se můžete procházet u řeky Vltavy nebo nakupovat v obchodním centru IGY.

Webové stránky projektu Rezidence Hálkova

- komerční prezentace -

Zdroj: www.hanzlikovareality.cz

Autor: Hanzlíková reality s.r.o.