Společnost SATPO zahájila výstavbu prémiových projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova, které nabízejí prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy.

Společnost SATPO zahájila výstavbu prémiových projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova, které nabízejí prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy.

4.1.2021: „Najít dodavatele stavby pro oba naše developerské projekty nebylo jednoduché a o to více si vážíme uzavřené spolupráce se společností Hinton, a.s., která od 30. listopadu 2020 zahájila výstavbu obou objektů.“, sděluje Jiří Dvořák, projektový ředitel společnosti SATPO, a pokračuje: „Novostavby jsou posledním článkem celkové revitalizace proluky v místě původní prvorepublikové zástavby, která vznikla díky stavbě Strahovského tunelu, stanou se přirozenou součástí této atraktivní pražské lokality, jak tomu je již u dokončených projektů Rezidence Sacre Coeur, Rezidence Sacre Coeur 2 a Vitality Rezidence.“

Developerské projekty Holečkova House a Rezidence Kobrova se nacházejí v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova, Kmochova a Grafická. Pohledová osa Holečkova House směřuje k novorománskému klášteru sv. Gabriela z roku 1891 a do rezidenční klidné zeleně vnitrobloku, který je společný pro obě novostavby.

Architektonické návrhy obou rezidencí vychází ze stávající městské struktury, zpracování je inspirováno současnými trendy a výšková návaznost domů drží rytmus se stávajícími částmi rezidenčních bloků.

Obě novostavby nabízí bytové jednotky ve vysokém standardu, vyšší patra nabízí krásné výhledy na historické centrum Prahy. Velký důraz je kladen na logické dispoziční uspořádání, vybrané materiály, moderní technologie a vysoká kvalita finálního dokončení představují prémiový charakter objektů, trvalou hodnotu a záruku z hlediska dlouhodobé investice.

Služby recepce napojené na sousední objekty zajistí pohodlí rezidentů i velmi důležitou bezpečnost spojenou s obsluhou čipového a kamerového systému. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání a sklepních prostor.

Bydlení v rezidenčním projektu Holečkova House a v Rezidenci Kobrova je určeno všem, kteří ocení docházkovou blízkost do historického centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v blízkosti zeleně.
Aktuální nabídka volných bytových jednotek je k dispozici na www.satpo.cz.

Základní informace o projektu:
zahájení stavby: 4.Q 2020
kolaudace a předání bytových jednotek klientům: plánovaná na 3.Q 2022
architekt projektu: SCHINDLER SEKO ARCHITEKTI s.r.o
generální dodavatel stavby: Hinton, a.s.
dispozice a velikost bytových jednotek:
bytové jednotky 1+kk až 5+kk s výměrou od 31 m2 do 211 m2
komerční prostor s výměrou 244 m2
ceny bytových jednotek:
nejlevnější bytová jednotka - ateliér s výměrou 31 m2 se nabízí za cenu 3 990 000 Kč
nejdražší penthouse s velikostí 211 m2 se nabízí za cenu 25 990 000 Kč
standardy projektů a bytových jednotek:
kompletní přehled standardů objektu Holečkova House
kompletní přehled standardů objektu Rezidence Kobrova
financování staveb
hlavní investor - společnost SATPO

Společnost SATPO se již od roku 1994 specializuje na výstavbu kvalitních rezidenčních nemovitostí v České republice. Za sebou má řadu úspěšných projektů, o čemž svědčí řada získaných ocenění v soutěži Best of Realty a Realitní projekt roku. Moderní architektonické zpracování všech projektů v kombinaci s použitím nadstandardních materiálů pro vnitřní vybavení bytových jednotek jsou jasným dokladem, že má společnost dlouholeté zkušenosti v oblasti přípravy a řízení výstavby rezidenčního bydlení. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou nedílnou součástí nabídky, obchodní tým je zkušeným rádcem při výběru nového bydlení, nabízí širokou škálu realitních služeb a poprodejního servisu v příjemném prostředí prodejního centra SATPO v sídle společnosti. Společnost SATPO je aktivním členem mnoha odborných sdružení a organizací jako jsou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, Asociace developerů, aj.

- tisková zpráva -

Zdroj: www.satpo.cz

Autor: SATPO