reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Tam, kde se dnes o Smart City pouze mluví, EXAFIN přináší reálná řešení při výstavbě bytů

Tam, kde se dnes o Smart City pouze mluví, EXAFIN přináší reálná řešení při výstavbě bytů

27.9.2017: Jako jeden z prvních developerů přišel EXAFIN s nabíječkami elektromobilů přímo v garážích rezidence. Tím společně s firmami, k nimž patří například ČEZ, zahušťuje dobíjecí síť tak, aby odpovídala potřebám a rozvíjejícímu se trhu.

Manažeři mnoha nadnárodních společností se často zaklínají buzzwordem „generický růst“. Při tom poukazují na příklady nemnoha firem, které jej úspěšně zvládly. Jako jeden z dokladů úspěšně zvládnutého růstu může - a to nejenom na poli developerských projektů - posloužit společnost EXAFIN, jejíž příběh, pokud by se stal v USA, byl by americkým snem. Jak jinak nazvat počáteční elán tří osob, jimž se časem podařilo transformovat se do realitní kanceláře Kadlec (nyní skupina EXAFIN), která z převzetí do vlastnictví a následného pronájmu několika bytových jednotek vyrostla až k přímé realizaci developerských projektů. K nim patří například Rezidence Malvazinky, rodinné domy Třeboradice nebo právě připravované rodinné domy u Klánovického lesa v Úvalech.

Tam, kde dobří developeři staví, EXAFIN předbíhá svou dobu a připravuje budoucnost
Aktuální projekt Rezidence Malvazinky zajímá ty, kteří potřebují blízkost centra Prahy a zároveň si přejí klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v přírodě. Myšleno je i na příjemnosti, k nimž patří prostor na mytí kol a kočárků, ale také na prvky chytrého bydlení. Umět svůj byt ovládat odkudkoliv, ovládat řízení teploty v bytě, zabezpečení bytu – Rezidence Malvazinky na tento komfort pamatuje a již v základu buduje přípravu pro osazení vybraného vybavení chytré domácnosti.

Tam, kde se dnes uvažuje o omezení dieslových motorů, vykročil EXAFIN osvíceně o celou generaci inovací dál a podpořil trend čistých technologií v oboru elektromobility. Konkrétně v jejím nejslabším místě, v páteřní dobíjecí síti.

Majitelé elektromobilu musí v této době přemýšlet o tom, kde si svůj vůz dobíjet. V Praze již existuje několik míst - jedná se především o parkoviště supermarketů, na nichž si lze zdarma elektromobil nabít. Nicméně nejpohodlnější řešení je nabíjení v místě, kde vůz nejčastěji parkuje, tedy v domovské garáži. Parkovací místa v garáži Rezidence Malvazinky budou připravena. Přípojka 16A/400V zajistí plné nabití baterií zhruba za šest hodin (v závislosti na typu vozu). Po příjezdu domů jednoduše zapojíte svůj vůz do sítě, druhý den ráno bude připraven na nové cesty.

„Věříme, že čisté technologie, konkrétně elektromobilita, je nezpochybnitelným trendem v silniční dopravě a elektromobily se už dnes staly běžnou součástí městského provozu,“ říká Jana Moravcová, marketingová manažerka společnosti EXAFIN, a dodává: „možná nebude trvat moc dlouho a elektromobily budou součástí našich životů stejně jako dnešní automobily na benzín nebo naftu. Dnešní více než dvoutisícovka elektromobilů by se v blízké budoucnosti měla zmnohonásobit, což nás motivuje k připojení se k budování páteřní sítě a odstraňování jedné z hlavních bariér pro rozvoj elektromobility.“

Více informací poskytne: Jana Moravcová, Marketing Manager
Telefon: +420 224 931 617, e-mail: info@exafin.cz, www.rezidencemalvazinky.cz

Zdroj: EXAFIN

Autor: Komerční prezentace