RealityMIX.cz

Třešňovka - Pořiďte si s námi své bydlení snadno i bez hypotéky!

Třešňovka - Pořiďte si s námi své bydlení snadno i bez hypotéky!

24.4.2023: Projekt moderního rezidenčního bydlení Třešňovka je ideální místo pro domov jak pro mladé páry a rodiny s dětmi, tak i pro starší rezidenty. Nicméně právě tyto skupiny nejvíce zasáhla opatření zavedená Českou národní bankou, která rapidně snižují dostupnost vlastního bydlení. Zájemci o hypotéku jsou nyní podrobeni mnohem detailnějšímu zkoumání svých příjmů a zároveň zrychluje i tempo růstu cen nemovitostí a zejména úrokových sazeb, které jsou v současné době nejvyšší od hospodářské krize z roku 2009. Z těchto důvodů mnoho zájemců na hypotéku ani nedosáhne.

Přesto pořízení vlastního bydlení má smysl, zejména pak s ohledem na to, že úměrně rostou i ceny pronájmů nemovitostí.

V reakci na nepříznivé podmínky na hypotečním trhu jsme pro vás připravili řešení, jak bydlet ve svém snadno a bez zajištěného financování celé kupní ceny. Vyřízení hypotéky si u nás můžete odložit až o tři roky, po kterých dle prognóz, opět dojde ke snížení úrokových sazeb. Mezitím je možné část kupní ceny uhradit formou nájmu. Během této doby získáte dostatečný čas na vyřízení hypotéky nebo prodej stávajícího bydlení, z nichž můžete koupi financovat, ale již budete bydlet v novostavbě, která jednou bude jen vaše.

Můžete si tak rovnou užívat bydlení v jednom z nejkrásnějších měst České republiky, Kutné Hoře, která navazuje na svůj historický odkaz a nabízí široké možnosti vyžití pro všechny věkové skupiny obyvatel. Projekt výstavby rodinných domů Třešňovka se nachází v blízkosti městské památkové rezervace Kutné Hory, přesto poskytuje výhody života v klidném prostředí obklopeném přírodou. Domy jsou stavěné ve standardu „na klíč“ a za použití kvalitních a osvědčených materiálů, které jim zajišťují dlouhou životnost. Všechny naše domy mají ve standardu komín pro napojení krbových kamen. Některé z domů již budou mít ve standardu tepelné čerpadlo, přípravu na fotovoltaiku nebo jímku na zadržování dešťové vody. Centrum města, školy, školky i lékaři jsou v docházkové vzdálenosti, stejně jako autobus a vlak. Autem jste v Praze za 45 minut.

Třešňovka je splněným snem pro ty, kdo chtějí bydlet ve vlastním domku se zahradou a nepřijít o výhody města.

Nyní můžete získat vlastní nové bydlení ještě výhodněji. Připravili jsme pro vás bonus, a to kuchyňskou linku včetně spotřebičů zdarma!

U nás teď hypotéku řešit nemusíte!

Veškeré informace najdete na www.tresnovka.cz

Autor: U.T.C. PROPERTIES s.r.o.

Podobné články