© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Zvolte si v našem katalogu nemovitostí byt 2+1 na prodej v Hradci Králové podle svého přání a obraťte se na makléře, kteří vás provedou koupí vaší nové nemovitosti. Rádi vám poradí i s případným vyřízením hypotéky, případně poskytnou právní servis. Váš nejlepší nástroj pro vyhledávání nemovitostí. Doplněno bohatou fotogalerií.
třída Edvarda Beneše, Nový Hradec Králové, Hradec Králové
Byty 2+1 v okrese Hradec Králové stojí průměrně 5 959 286 Kč (85 119 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 3 950 000 Kč a nejdražší 7 000 000 Kč. Průměrná cena za m² v obvodu Královéhradecký kraj je 59 256 Kč/m², nemovitosti v okrese Hradec Králové jsou tedy proti v obvodu Královéhradecký kraj dražší.
Byty 2+1 v okrese Hradec Králové mají průměrnou plochu 71 m². Nejmenší nemovitost má plochu 50 m² a největší 89 m². Průměrná plocha v obvodu Královéhradecký kraj je 63 m², nemovitosti v okrese Hradec Králové mají tedy větší průměrnou plochu než nemovitosti v obvodu Královéhradecký kraj.
V okrese Hradec Králové má balkon 14 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 3 m². Ve srovnání s nemovitostmi v obvodu Královéhradecký kraj je u bytů v okrese Hradec Králové balkon méně častý a terasa častější.