© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Prohlédněte si náš online katalog a kompletní výpis nabídek pro prodej bytů 4+kk ve Středočeském kraji. Tisíce nabídek nemovitostí k prodeji na jednom místě. Vybírejte z velkého množství denně aktualizovaných nemovitostí k prodeji. Váš nejlepší nástroj pro vyhledávání nemovitostí je doplněn fotogalerií a adresářem realitních kanceláří.
Dřevčická, Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okr. Praha-východ
Dřevčická, Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okr. Praha-východ
Byty 4+kk v obvodu Středočeský kraj stojí průměrně 10 455 631 Kč (92 850 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 3 850 000 Kč a nejdražší 20 412 000 Kč.
V obvodu Středočeský kraj jsou podle aktuálních nabídek nejlevnější byty 4+kk v okrese Mladá Boleslav, kde průměrná cena vychází na 72 327 Kč/m² oproti průměru 92 850 Kč/m² v obvodu Středočeský kraj.
Byty 4+kk v obvodu Středočeský kraj mají průměrnou plochu 117 m². Nejmenší nemovitost má plochu 62 m² a největší 291 m².
V obvodu Středočeský kraj má balkon 20 % bytů a terasu 37 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 7 m² a průměrná plocha terasy je 24 m².