Rodinný dům Benešov, 360 m2

Rád bych Vás pozval na prohlídku tohoto rodinného domu, který se nachází v klidné vilové čtvrti Benešova.

Dům má dvě podlaží, z toho první podlaží o ploše 171 m2 je perfektně využitelné pro podnikatelské účely (dílna, autoservis, garáž), nebo po rekonstrukci i jako samostatně oddělitelná bytová jednotka. Nachází se zde i toaleta, kuchyně, prostor pro uskladnění ovoce, místnost na uhlí a dřevo, uzávěr vody a kotelna. S trochou práce si tedy můžete z celého domu udělat dům dvougenerační.

Pokud máte potíže se schody, nevadí. Druhé podlaží je totiž dostupné i vestavěným výtahem. Celá předsíň, chodba, kuchyně, koupelna i toaleta jsou původní. Dále se na patře nacházejí další tři pokoje a jeden velkorysý obývací pokoj. Tato místnost je díky oknům po celé šíři velmi dobře osvětlená. Lodžie je přístupná jak z obývacího pokoje tak venkovními schody které vedou ze zahrady.

Rodinný dům má vlastní studu a je napojen i na vodovodní řád a kanalizaci. Na hranici pozemku je plynová přípojka. Vytápění je na tuhá paliva nebo na elektřinu. Celková podlahová plocha je 360 m2, plocha zahrady 428 m2 + zastavěná plocha domu je 171 m2.

Benešov se nachází 25 minut od Prahy. Nechybí zde veškerá občanská vybavenost jako jsou supermarkety, benzínové pumpy, pošta, MHD, vlak, lékárny, všechna možná sportoviště, školy ani školky.

Dům je v procesu stěhování, proto chybí fotografie některých místností/prostorů. Na prohlídce Vás ale rád provedu celým domem.

RE/MAX Partner

Řeporyjské náměstí 16, Praha-Řeporyje, 155 00