Prodej, dům rodinný, 347 m2

Rodinný dům 6+kk v rozlehlé zahradě se vzrostlou zelení, poskytující naprosté soukromí, stojí na okraji obce Kosoř. Obec leží v okrese Praha – západ v chráněné krajinné oblasti Český kras. V okolí se nachází přírodní památka Černá rokle, přírodní rezervace Klapice, Radotínské údolí a Staňkovka.
Francouzskými okny dokonale prosvětlený dům nabízí v přízemí otevřený prostor obývacího pokoje s mramorem obloženým krbem, velké jídelny a kuchyně, plně vybavené spotřebiči. Z obývacího pokoje a jídelny je přímý vstup na terasu a do zahrady. Součástí přízemí je zádveří, velmi prostorná hala s dubovým schodištěm, posilovna, koupelna, technická místnost a dvougaráž. V druhém nadzemním podlaží se nachází velká ložnice s terasou, vlastní koupelnou vykládanou mramorem, šatnou a úložným prostorem. Dále jsou zde dva dětské pokoje, pokoj pro hosty, další koupelna a technická místnost. Půda nabízí další úložné prostory.
Dům je napojen na kanalizaci, vodovodní řád, plyn a elektro. Na zahradě je vybudována jímka na dešťovou vodu určenou k zalévání. Na pozemku je možné parkování pro hosty.
Tento rodinný dům obložený lícovým zdivem splňuje veškeré požadavky na příjemné bydlení ve velmi klidné lokalitě a současně na snadnou dostupnost metropole. Z obce vedou dvě autobusové linky s napojením na Zličín, Nádraží Radotín a následně metro Smíchovské nádraží. V obci je škola, školka, obchod, restaurace, fotbalové hřiště, tělocvična. Průkaz energetické naročnosti budovy se vypracovává.

Realitní tržnice, s.r.o.

Dělnická 206/7, Praha 7, 170 00