Byt 102,6m2 k dokončení s velkou lodžií a sklepem

Tato nabídka pro vás představuje především velké hřiště, kde můžete rozehrát hru svých představ o ideálním bydlení. Na úctyhodné ploše 102,6m2 včetně sklepa a lodžie je byt , připravený k dokončení zlehka započaté rekonstrukce. Výjimečný není jen svou rozlohou, ale zejména umístěním. Jméno ulice Dětská je totiž doslova příslovečné k tomu, pro koho je místo určené.

Hlavní dominantou interiéru je prostorný obývací pokoj s prosklenou stěnou a velkou lodžií, ze které shlížíte na oplocenou zahradu o velikosti 2503, náležející k domu. Další dva pokoje, také orientované jižním směrem, poskytnou dost prostoru pro ložnici a dětský pokoj. Kuchyň je vybavena originální na míru dělanou kuchyňskou linku, ve které je dovedně skrytý plynový kotel, starající se o vytápění i ohřev vody. Toaleta, koupelna a komora v bytě aspirují na redesign dle vašeho vkusu. A hned při vstupu do bytu naleznete velkorysou vstupní halu s vlastním oknem a druhým balkonem. V hale je samozřejmě prostor na vybudování vestavěné šatní skříně, zároveň v ní najdete i toho času zaslepený vývod do komína, takže pokud se chcete nechat unášet uklidňujícím pohledem do plamenů, lze zde umístit i krbová kamna. Hala svou dispozicí vybízí k tomu, aby se z ní stala další, byť jen okrajově, obytná místnost, například pracovna.

V suterénu domu naleznete sklep o rozloze 14m2, který se velmi snadno může proměnit třeba v dílnu pro kutila. A hned u vstupních dveří do domu vám bude patřit komora, do které uskladníte kola, kočárky či spoustu jiných věcí, aniž byste je museli tahat do patra či dolů do sklepa.

Z hlavní lodžie bytu můžete dohlížet na své ratolesti, hrající si v oplocené zahradě. Ta je přístupná pouze z domu pro jeho obyvatele a proto nemusíte mít obavy o osud dětí. Tolik zeleně v širším centru Prahy, kterou budete sdílet jen se svými sousedy, nikdo jiný nemá. A pokud by se stalo, že vám bude zahrada malá, můžete s dětmi vyrazit do okolí, jsou zde hřiště dopravní, minigolfové, skatepark...

Zavolejte. :)

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N82341.

NEXT REALITY Vinohrady

Rubešova 583/2, Praha 2 - Vinohrady, 120 00