Byt 4+kk Kolínská, Praha - Vinohrady

Exkluzivní nabídka bytové jednotky, která se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží zrekonstruovaného činžovního domu z roku 1922, na nároží ulic Kolínská a Slezská, v samém centru prestižní a mimořádně vyhledávané městské části Vinohrady.
Byt je po kompletní rekonstrukci - nová špaletová dřevěná okna, podlahy, rozvody elektro, odpady a voda, deskové designové radiátory, nová kuchyňská linka s vestavěnými úspornými spotřebiči Siemens (myčka, indukční sklokeramická deska, multifunkčí trouba, mikrovlnná trouba a odsavač par), kvalitní dřez Franke, pro umístění lednice amerického typu je připraven stavební otvor s veškerými přívody.
Byt dále disponuje prostorným obývacím pokojem, ložnicí, pokojem - pracovnou, předpokojem (nyní jídelna), koupelnou se sprchovým koutem, závěsnou toaletou a bidetem, šatnou, samostatnou toaletou a vstupní chodbou. Dveřní otvory jsou osazeny dýhovanými obložkami s kombinací plných a prosklených dveří.
Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem Junkers, s nízkými provozními náklady.
Dům spravuje velmi dobře fungující nezadlužené SVJ, platba do fondu oprav 1 141,- Kč/měsíčně!!!
K bytu náleží sklep v - 1.PP o ploše 10 m2, který je započten do celkové plochy bytu. V mezipatře je k dispozici balkon, orientovaný do klidného vnitrobloku.
Možnost pronájmu krytého parkovacho stání v nedalekém areálu Korunní dvůr cca 2 min chůze od domu za cenu 3000,- Kč/měsíčně.
Mimořadná občanská vybavenost nabízí veškeré možnosti, které náročný moderní životní styl vyžaduje - divadla, parky, obchodní centrum Flóra, Vinohradská tržnice, špičkové restaurace a zábavní kluby, školky, školy, gymnázia, odborné školy, apod.
Výborné napojení na MHD - tramvajová zastávka Perunova (Korunní ul.) nebo Radhošťská (Vinohradská ul), metro trasa A Flóra nebo Jiřího z Poděbrad, vše v bezproblémové pěší dostupnosti.
Neváhejte si zajistit vhodný termín osobní prohlídky, která Vás přesvědčí o mimořádnosti této nabídky.
Děkuji a těším se na Vás. :-)

RE/MAX Alfa

Spálená 97/29, Praha 1 - Nové Město, 110 00