Elegantní byt 1+kk na Praze 4 s francouzskými okny, balkonem a podlahovým vytápěním. Nedaleko metra.

Bydlete v jedné z nejvyhledávanější lokalitě pro rezidenční bydlení na Praze 4.
Nabízíme k prodeji byt 1+kk (305) s celkovou plochou 36,8 m2 a balkonem ve 3 nadzemním podlaží projektu View Spořilov. Byt nabízí podlahové vytápění, nadstandardně velká francouzská okna pro ničím nerušený výhled a maximum přirozeného denního světla. Naleznete zde obývací pokoj s kuchyňským koutem (25 m2), koupelnu (3,4 m2), předsíň (7 m2) a balkon (3,1 m2).
Jedinečná desetipodlažní budova nabídne celkem 68 bytů od 1+kk až po 3+kk, dostatek parkovacích stání v podzemních patrech a stane se tak novou dominantou tohoto místa. Celá východní fasáda bude osazena nadstandardně velkými francouzskými okny. Kombinací skla a vysunutých balkonů vznikne vzdušná budova, která citlivě doplní stávající místo v ulici Choceradská. Projekt View Spořilov ještě před svojí výstavbou získal cenu odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku 2018.
Byt bude předán ve standardu COMFORT, který zahrnuje odolné plovoucí podlahy, keramické obklady a kvalitní sanitu. Další požadavky je možné zařídit v rámci klientských změn.
V rámci výstavby projektu View Spořilov bude upraveno také okolí domu. Přilehlé kaskádové jezírko čeká revitalizace, bude vysázena nová okolní zeleň a přímo za domem vznikne ohraničený společný prostor. Projekt tak splní nejvyšší nároky budoucích obyvatel a to i díky umístění v lokalitě s plnou občanskou vybaveností, klidovými zónami, ideálními dispozicemi jednotek a snadnou dopravní dostupností.
K bytu je možné zakoupit podzemní parkovací stání v ceně od 349 000 Kč. Sklep je možné dokoupit za cenu od 171 000 Kč.
Dokončení je plánováno na 2. čtvrtletí 2022.
Pro více informací o projektu a pro kompletní nabídku bytů navštivte naše webové stránky, nebo kontaktujte naši infolinku.

GARTAL Management a.s.

Pobřežní 667/78, Praha 8 - Karlín, 186 00