Mezonetový byt 3+kk 116 m2, ul. Drahobejlova, Praha 9 - Libeň

Nabízíme krásný mezonetový byt ve skvělé lokalitě u metra Českomoravská. Je situován na 6. a 7. nadzemním podlaží klasického cihlového domu. Inteligentní architektonické řešení bytu s přiznanými dřevěnými trámy mu dodává vzdušný a prostorný charakter.

Obytné místnosti jsou obrácené na jih do ulice, ložnice na východ do klidného vnitrobloku. V přízemí je velkorysý obytný prostor včetně kuchyňského koutu a jídelny. Dále se zde nachází toaleta. Dřevěným schodištěm se dostanete do druhého patra do prostorné chodby lemované vestavěnými skříněmi. Na stejném patře najdete i dvě ložnice a koupelnu s vanou a toaletou. Na podlahách jsou plovoucí podlahy; v koupelně, na toaletě a chodbě dlažba. Byt je vytápěn samostatným plynovým kotlem Vaillant. Pro komfort v letních měsících je instalována klimatizace. Užívat můžete i upravenou zahradu ve vnitrobloku, kde bylo vybudováno dětské hřiště. Parkování na ulici je dostupné díky parkovacím zónám pro rezidenty. Dům je v dobrém technickém stavu bez dluhů.

V místě je veškerá občanská vybavenost. Přímo naproti domu je nákupní centrum Galerie Harfa, O2 aréna, pár minut od domu také Lidl a Poliklinika Vysočany. Sportovci si přijdou na své díky blízké cyklostezce podél Rokytky, Parku Podviní se sportovišti či fitness centrům v okolí. Velkou výhodou je nesporně i výborné spojení MHD snad do všech částí Prahy. Mimo zmíněného metra lze využít zastávku tramvaje Divadlo Gong za rohem, vlak z Nádraží Libeň nebo autobusy ze stejné zastávky, které vás zavezou například na Žižkov, Vinohrady či Prosek a do Letňan.

QARA s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha 2, 120 00