Nové Chabry F a G - nový byt 4+kk v prodeji

Nový byt 4+kk ve výstavbě Projekt Nové Chabry nabízí nové stylové bydlení na Praze 8 v klidné lokalitě se skvělou dostupností do centra.
Nové Chabry představují nový byt 4+kk o výměře 105,8 m2 ideální pro rodinné bydlení. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží a je členěn na obývací pokoj s praktickým místem pro kuchyňský kout, tři ložnice a dvě koupelny. Součástí bytu je také balkon o výměře 24,8 m2. K bytu v Nových Chabrech je potřeba přikoupit parkovací stání a sklep.
Velkou výhodou projektu Nové Chabry je skvělá dopravní dostupnost na metro 'C' (stanice Kobylisy), která je zajištěna autobusovými linkami ze zastávky přímo před projektem. Kompletní občanská vybavenost zahrnuje dostupnost mateřské i základní školy, obchody, poštu, zdravotnická zařízení a velká nákupní střediska OC Letňany a OC Krakov. V rámci projektu bylo realizováno malé komerční centrum s náměstím, kde naleznete obchod s potravinami, fitness centrum, bistro, vinotéku a školku.
Okolí Nových Chaber je obklopeno přírodními parky Ďáblický háj, Drahaň - Troja a Čimický háj. Přímo v projektu byla navíc vybudována cyklostezka, beach volejbalové a dětské hřiště.
Hledáte-li ideální lokalitu pro rodinné bydlení či investici, Nové Chabry jsou pro Vás tou správnou volbou.

Nové Chabry F+G, s.r.o.

Klimentská 1216/46, Praha 1, 110 00