Prodej bytu 2+1 54 m2, Zvánovická, Praha 4 - Záběhlice

Nabízíme na prodej prostorný a světlý byt 2+1 s balkonem s možností dispozičního řešení 3+kk o celkové podlahové ploše 54 m2 v ulici Zvánovická, Praha 4 - Záběhlice. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a nachází se v 6. NP z celkových 6 NP udržovaného činžovního domu s výtahem.

Následuje podrobnější dispozice bytu. Dominantou bydlení jsou 2 pokoje (21,57 m2 / 13,29 m2). Součástí bytové jednotky je také kuchyň (9,34 m2), zděná koupelna s vanou (2,15 m2), samostatná toaleta (1,24 m2) a předsíň (4,41 m2). K bytu náleží prostorný balkon (1,82 m 2 a sklepní koje (2 m2). Okna směřují na sever a jih.


Byt je v udržovaném původním stavu. Byt je zařízený kuchyňskou linkou vybavený plynovým sporákem s elektrickou troubou a kombinovanou lednicí. Dodávka tepla a teplé vody je centrální dálková. Podlahovou krytinu tvoří v obytné částí pěkné dřevené parkety, v kuchyni je linoleum, v ostatních částech bytu je položena keramická dlažba. Měsíční poplatky za bydlení (4 026 Kč). Dům je ve velmi dobrém stavu, má novou fasádu, střechu, výtah, balkony a je zateplený.

Žádaná a atraktivní lokalita Záběhlic nabízí kvalitní bydlení s plnou občanskou vybaveností – školka, škola, pošta, potraviny Penny market, obchodní centrum, nákupní centrum, poliklinika, restaurace, banky, divadlo, dětská hřiště. Kvalitní dopravní dostupnost zastávka autobusu před domem, který vám pomůže dostat se na metro Háje, Budějovická, Flora, Roztyly. V dosahu zastávka tramvaje č. 14 a č. 11 a noční spoje vám pomohou dostat se do centra města. Příjemné bydlení v zeleni v pěší dostupnosti Hamerský rybník, sportovní centrum, dětská hřiště. Vše vhodné pro sport a romantické procházky.

O další podrobnější informace nebo o prohlídku bytu kontaktujte realitního agenta. Případnou hypotéku Vám rádi zařídíme.

Reality Dvořák s.r.o.

Dlouhá třída 705/16, Praha 1 - Staré Město, 110 00