Prodej bytu 2+kk 62m2 Praha 5 - Zličín

Nabízíme Vám výhradně k prodeji velmi pěkný a prostorný byt o velikosti 2+kk a výměře 62 m2, který se nachází ve velice klidné části Prahy 5 - Zličíně .
Byt je v moc pěkném stavu a je orientovaný na jihovýchod. K bytu náleží garážové stání a sklep. Vytápění celého bytu je podlahové. Jedná se o úsporné bydlení, kdy vytápění a ohřev vody je zajištěn velmi kvalitními tepelnými čerpadly - systém vzduch-voda. Měsíční náklady jsou tím pádem velmi nízké, komplet 2 800,- Kč/měsíc. Výborná dopravní dostupnost, autobusová zastávka minutu pěšky od domu - na metro Zličín cca 10 minut jízdy. Zastávka tramvaje Sídliště Řepy je cca 5 minut pěšky od domu. V okolí je kompletní občanská vybavenost - ZŠ, obchody, restaurace. Vhodné jak na bydlení v blízkosti centra, tak na investici. Pro více informací, či zájem o prohlídku nás kontaktujte.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 030 000,- Kč a měsíční splátkou 16 689,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00