Prodej bytu 2+kk o ploše 62,5 m2 se zahradou

Pokud je pro vás důležitá snadná dostupnost do centra Prahy, klidné místo v rámci širšího centra a přitom byt s dostatkem světla, slunce a ještě k tomu možnost užívat si zahradu , pak právě pro vás je námi nabízený byt 2+kk po rekonstrukci, který lze snadnou přestavbou změnit třeba na 2+1.

Byt je ideální především pro samostatné osoby nebo pro dvojici, s malými úpravami i pro pár s malým dítětem – pokoj s kuchyňským koutem se dá rozdělit příčkou na jídelnu a menší pokoj. Šikovně provedená rekonstrukce zvětšila prostor pro kuchyňskou linku, vytvořila šatnu v hlavním pokoji a v komoře pomohla zvětšit úložné prostory. Celková plocha bytu je 62,41 m2 a obě hlavní místnosti mají orientaci na jih nebo západ. V hlavní obytné místnosti jsou parketové vlysy a odkazují tak na historický původ domu.

Byt se nachází v přízemí domu, který má celkem 7 bytů ve čtyřech podlažích. Je tedy i bezbariérově přístupný a velice snadno se do něj stěhuje nebo vychází na zahradu za domem, která je společná pro celý dům. Využít pro zahradnickou vášeň se dá předzahrádka do ulice, její výlučné využívání pro majitele bytu je již domluvené. Dům, zahrada i předzahrádka jsou oploceny. Prostorný sklep je společný pro 4 byty a nachází se také v přízemí domu. Ten prošel částečnou rekonstrukcí - okna a zateplená fasáda.

Byt je nedaleko zastávky vlaku Praha-Hostivař a cesta do centra tak trvá pouhých 14 minut. Pro cestu k metru je ideální nedaleká zastávka tramvaje. V okolí bytu je možnost širokého sportovního vyžití (fotbal, golf, běhání, cyklistika, plavání) i možnost nakupovat v obchodním centru vč. bankomatů. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost.

Byt je v družstevním vlastnictví, ale s možností budoucího převodu do osobního vlastnictví (2-3 roky, na katastru je již Prohlášení vlastníka a rozdělení na bytové jednotky).

Při financování bytu Vám rádi pomůžeme, výhodou je neplacení daně z nabytí nemovitosti ve výši 4% ceny, ušetříte.

V případě zájmu Vám rádi byt a okolí ukážeme.

RE/MAX G8 Reality

Rohanské nábřeží 678/27, Praha 8 - Karlín, 186 00