Prodej bytu 3+kk, OV

Prodej bytu 3+kk, Hrdlořezská, Praha Exklusivně nabízíme k prodeji krásný slunný a nadstadardně vybavený byt 3+kk v projektu Rezidenční Vily Park Rokytka. Celý projekt postavený v roce 2008 je citlivě umístěný do původní zástavby klidné pražské čtvrti Hrdlořezy.

Jedná se bytovou jednotku 3+kk umístěnou ve 2 n.p. s lodžií o celkové výměře 84,5m2, přičemž výměra lodžie je 5,8m2. Byt se nachází ve velmi klidné lokalitě obklopen zelení, avšak s dobrou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností.

Bytová jednotka se prodává včetně většiny vybavení, které je na fotkách zobrazeno. Byt sestává z obývací kuchyně o velikosti 29 m2, kde se nachází plně vybavená kuchyňská linka. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii. V bytě se dále nachází dvě velmi prostorné ložnice o výměře přesahující 16 m2. Dále je součástí bytu komora o výměře 2,27 m2 a prostorná předsíň o výměře 9,5 m2. V bytě je dále samostatní WC a koupelna. K bytu náleží jedno parkovací stání nacházející se v suterénu budovy. Byt je nadstandardně vybaven dřevěnými podlahami a dřevěnými okny. V jedné ložnici je topení zapuštěno do podlahy. Na všech oknech jsou instalovány žaluzie, v jedné ložnici jsou navíc předokenní rolety. Lodžie je vybavena vysunovací markýzou. Byt v osobním vlastnictví.

PFP Real, s.r.o.

Králodvorská 1081/16, Praha - Staré Město, 11000