Prodej bytu 3+kk/T, 116 m2 + garážové stání, Nad Akcízem, Praha 8 - Ďáblice,

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi pěkný, prakticky nový byt 3+kk 82 m2 + terasa 30 m2 + sklep 4 m2 + parkovací stání v suterénu, v činžovním domě z roku 2015 v Praze 8 – Ďáblicích. Byt se nachází v prvním zvýšeném nadzemním podlaží, s terasou a okny obytných místností situovanými na jihozápad, s výhledem na zatravněný prostor a les. Dům se nachází v absolutním klidu, obklopený zelení. Podlaží bytu je ze suterénu, kde se nachází parkovací stání, propojeno výtahem a od vchodu pojízdnou plošinou, což zajišťuje bezproblémový bezbariérový přístup.
Za dveřmi bytu je prostorná chodba s vestavnou skříní, předsíňovou stěnou a botníkem, ze které vedou dveře do koupelny s vanou a sprchovým koutem, na samostatné WC s bidetem a umyvadlem, do šatny a samozřejmě do třech obytných místností. Obývací pokoj o rozloze 30 m2 s kuchyňským koutem s vlastním oknem a moderně zařízenou kuchyňskou linkou, menší ložnice o výměře 12 m2 a větší ložnice o výměře 15 m2. Všechny tři obytné pokoje mají francouzská okna s výstupem na nádhernou terasu o výměře 30 m2, s dostatečně vysokou obvodovou zdí, která zaručuje naprosté soukromí při pobytu na terase. Všechna okna jsou vybavena elektrickými, kovovými, venkovními žaluziemi.
Na stejném podlaží se nachází komora (sklep) patřící k nabízenému bytu a zároveň je zde, k požití pro všechny majitele bytů v tomto domě, místnost na uložení kol a kočárků. S právem používání pro majitele této bytové jednotky se v suterénu nachází jedno parkovací stání s pohodlným vjezdem z ulice. Na ulici je dostatek volných parkovacích míst pro případné návštěvy.
Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti – školky, školy, obchody, restaurace, pošta apod. 300 m od domu je rozlehlý Ďáblický háj, který nabízí příjemné prostředí k vycházkám a dalším sportovním aktivitám. Autobusová zastávka je vzdálená 300 m.
Doporučujeme krásný, prakticky nový byt v naprostém klidu, uprostřed zeleně, s obrovskou terasou za dobrou cenu. Velmi rádi Vám zajistíme výhodné hypoteční financování kupní ceny.

Ponte reality s.r.o.

Novomlýnská 1373/5 , Praha 1 - Nové Město, 110 00