Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 80 m², Praha 3 - Žižkov

Tenhle byt si zamilujete! Tedy pokud hledáte nový domov v centru Prahy, místo, kde budete mít na dosah vše, co máte rádi. Stylová novostavba z roku 2010 v sobě skrývá výjimečný , světlý a prostorný byt s dispozicí 3+kk (80m2) a čtyř metrovou lodžií.

Máte rádi sport, procházky, kulturu, místa kde se dá skvěle posedět, dobře se najíst, místa na kterých to žije, nebo kde se skvěle nakupuje? To všechno je v blízkém okolí, a pokud by vám to nestačilo, tak do centra je to jen pár minut.

Do Karlínského "CITY" je to tunelem pár set metrů. Do parku na Parukářku, na vrch Vítkov, do hospody k Vystřelenýmu voku, za kulturou do kina Aero, do divadel Ponec a Járy Cimrmana, na Žižkovskou TV věž, na nákupy do OC Flora, do bazénu na Pražce, do věhlasného klubu v Paláci Akropolis, na inline track v místě bývalé železniční trati nebo na trhy a food festivaly na Jiřáku, tam všude dojdete pohodlně pěšky, když se vám bude chtít.

Znáte jiné místo, které nabízí takové možnosti? Nenapadá mě, co víc by si člověk mohl přát.

Pojďte bydlet. Tento byt může být zítra váš. Veškerou právní agendu, včetně financování, vyřídíme za vás a vy zatím můžete jít nasávat atmosféru Žižkova.

Ještě pár nezbytných technických detailů: v bytě je prémiová úprava zahrnující dřevěná okna, parkety, kvalitní keramické obklady. V bytě zůstane vybavená kuchyň, skříně ponecháme dle dohody. Měsíční náklady, cca 5000 Kč. K bytu náleží garážové stání a sklad 2,5m2. Cena zahrnuje kompletní právní servis včetně provize.

RE/MAX Partner

Řeporyjské náměstí 16, Praha-Řeporyje, 155 00