Prodej vzdušného bytu 3+1 s lodžií v klidné lokalitě obklopené zelení

Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardní cihlový byt 3+1 o rozloze 71,6 m², s lodžií (5 m²) a sklepem (4 m²).
Byt se nachází ve 3. patře menšího bytovém komplexu, který zaručuje poklidné bydlení obklopené udržovanou zelení. V roce 2017 se rekonstruovaly společné prostory domu. Na patře jsou jen dvě bytové jednotky.
Samotný byt prošel velkou rekonstrukcí v roce 2008. V roce 2017 byly v bytě vyměněny všechny okna. V ložnici a v pokoji jsou položeny parkety, v obývacím pokoji je dřevěná podlaha, v kuchyni a chodbě je dlažba. Celý byt působí velmi vzdušně, světle a útulně.
Rodiny s dětmi jistě ocení mateřské a základní školy, které se nacházejí v docházkové vzdálenosti. Příznivci sportovních aktivit uvítají Rezort Golf & Country Club Hodkovičky, který je vzdálen pouze 1,5 km od domu. Další sportovní areál Hamr Sport se nachází hned vedle golfového hřiště a nabízí širokou škálu sportovních aktivit. Z Hodkoviček vede krásná cyklotrasa podél Vltavy až do Vraného nad Vltavou. Tuto trasu lze využít i pro in-line bruslení, procházky a další aktivity rodin s dětmi.
Bydlení v této klidné lokalitě v blízkosti lesoparku Hodkovičky - Zátiší ocení všichni, kteří mají rádi soukromí, klid, přírodu a zároveň potřebují mít centrum v blízké dojezdové vzdálenosti. Autobusové linky--- a 253 jsou vzdáleny 200 metrů od domu. Zastávka tramvaje č. 3 a 17 je vzdálena 10 minut chůzí.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám velmi rádi pomůžeme.

RE/MAX Anděl

Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00