Prodej rodinného domu s velkým jezírkem v Tatcích

Nabízíme prodej atraktivního nadstandardního rodinného domu 5+kk o užitné ploše 280 m2 se zimní zahradou a dvougaráží na pozemku celkem 1381 m2 v Tatcích na Kolínsku. Dům by mohl mít označení "nad jezerem" - jednou z jeho předností je krásná zahrada japonského stylu a cca 150 m2 velké přírodní jezírko s koi kapry a barevnými karasy shubunkin.
Dům je velmi citlivě zasazen do terénu, takže ač dvoupodlažní, tak z druhého podlaží je bezbariérový vstup na terasu a do zahrady v mírném svahu, pod kterým se nachází přírodní jezírko s molem a dřevěným můstkem. Přízemí domu je dispozičně členěno na prostornou dvougaráž se dvěmi samostatnými vjezdovými vraty, členěnou vstupní chodbou (další dvě parkovací místa jsou přímo před domem), dále zde najdeme dílnu, kotelnu, prádelnu a samostatnou velkoprostorovou bytovou jednotku 2+kk s profesionálně vybavenou kuchyní. Tato část je uzpůsobená pro pořádání větších rodinných oslav. Druhé nadzemní podlaží je přístupné jak schodištěm z této části domu, tak i samostatným vchodem zvenku. Dispozičně je členěno na zádveří se šatnou, obytnou halou s kuchyňským koutem, pokoj pro hosta s vlastní koupenou, ložnici s navazující koupelnou, velký obývací pokoj se vstupem do zimní zahrady a na terasu a do zahrady.
Zatímco jižní část zahrady je okrasná s rekreačním charakterem, západní část má převážně užitkový ráz.
Nemovitost je ve velmi dobrém stavebně-technickém stavu. Vytápění podlahové (ústřední elektrické do vody), vlastní studna s vodárnou, kanalizace.
S touto nemovitostí získáte velmi příjemné a komfortní bydlení s rozsáhlým funkčním zázemím. Výhodou je i blízkost vlakové zastávky (1 km) a 7 km vzdálený nájezd na dálnici Praha- Hradec Králové. Ke dni inzerce nebyl dodám PENB, proto je v souladu s příslušnou zákonnou normou uvedena třída G. Skutečná třída energetické náročnosti bude uvedena po jeho dodání.
Pro vážné zájemce nabízíme sjednání prohlídky nemovitosti. Kontaktujte makléře nabídky.

RE/MAX G8 Reality

Václavská 864, Kolín, 280 02