© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Vyhledávání nemovitostí v kategorii Pronájem bytů - byty k pronájmu - 1+kk - Semily. Vyberte si z naší nabídky nemovitostí, případně si upravte filtr vyhledávání.
Byty 1+kk v obci Rokytnice nad Jizerou stojí průměrně 10 000 Kč (312 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 10 000 Kč a nejdražší 10 000 Kč. Průměrná cena za m² v okrese Semily je 454 Kč/m², nemovitosti v obci Rokytnice nad Jizerou jsou tedy proti v okrese Semily levnější.
Byty 1+kk v obci Rokytnice nad Jizerou mají průměrnou plochu 32 m². Nejmenší nemovitost má plochu 32 m² a největší 32 m². Průměrná plocha v okrese Semily je 30 m², nemovitosti v obci Rokytnice nad Jizerou mají tedy větší průměrnou plochu než nemovitosti v okrese Semily.
V obci Rokytnice nad Jizerou má balkon 0 % bytů a terasu 0 % bytů. Ve srovnání s nemovitostmi v okrese Semily je u bytů v obci Rokytnice nad Jizerou balkon častější a terasa častější.