© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Vyhledávání nemovitostí v kategorii Byty - 3+1 - Třebíč. Vyberte si z naší nabídky nemovitostí, případně si upravte filtr vyhledávání.
Byty 3+1 v obci Náměšť nad Oslavou stojí průměrně 12 900 Kč (219 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 12 900 Kč a nejdražší 12 900 Kč. Průměrná cena za m² v okrese Třebíč je 42 232 Kč/m², nemovitosti v obci Náměšť nad Oslavou jsou tedy proti v okrese Třebíč levnější.
Byty 3+1 v obci Náměšť nad Oslavou mají průměrnou plochu 59 m². Nejmenší nemovitost má plochu 59 m² a největší 59 m². Průměrná plocha v okrese Třebíč je 81 m², nemovitosti v obci Náměšť nad Oslavou mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v okrese Třebíč.
V obci Náměšť nad Oslavou má balkon 0 % bytů a terasu 0 % bytů. Ve srovnání s nemovitostmi v okrese Třebíč je u bytů v obci Náměšť nad Oslavou balkon méně častý a terasa častější.