© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Vyhledávání nemovitostí v kategorii Prodej bytů - byty na prodej - Benešov. Vyberte si z naší nabídky nemovitostí, případně si upravte filtr vyhledávání.
Byty v lokalitě Týnec nad Sázavou stojí průměrně 5 345 000 Kč (74 613 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 5 190 000 Kč a nejdražší 5 500 000 Kč. Průměrná cena za m² v lokalitě Benešov je 78 671 Kč/m², nemovitosti v lokalitě Týnec nad Sázavou jsou tedy proti lokalitě Benešov levnější.
Byty v lokalitě Týnec nad Sázavou mají průměrnou plochu 88 m². Nejmenší nemovitost má plochu 49 m² a největší 127 m². Průměrná plocha v lokalitě Benešov je 76 m², nemovitosti v lokalitě Týnec nad Sázavou mají tedy větší průměrnou plochu než nemovitosti v lokalitě Benešov.
V lokalitě Týnec nad Sázavou má balkon 0 % bytů a terasu 0 % bytů. Ve srovnání s lokalitou Benešov je u bytů v lokalitě Týnec nad Sázavou balkon méně častý a terasa méně častá.