© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Hledáte atraktivní byt v novém domě se zahradou? Podívejte se na nabídku aktuálně volných bytů 4+1 k prodeji v Mladé Boleslavi. Vybírejte z bohaté fotogalerie, podle ceny, dispozice i plochy. V každém detailu nabídky naleznete všechny podrobné informace k jednotce. Nenašli jste dnes v nabídce vhodný byt, nechte si zasílat novinky každý den do e-mailové schránky.
Bratří Bendů, Benátky nad Jizerou II, Benátky nad Jizerou, okr. Mladá Boleslav
Byty 4+1 v okrese Mladá Boleslav stojí průměrně 6 959 983 Kč (73 034 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 5 590 000 Kč a nejdražší 8 990 000 Kč. Průměrná cena za m² v obvodu Středočeský kraj je 78 465 Kč/m², nemovitosti v okrese Mladá Boleslav jsou tedy proti v obvodu Středočeský kraj levnější.
Průměrná nabídková cena za m² v červenci 2026 v okrese Mladá Boleslav byla 69 414 Kč/m². Meziročně vzrostla o 22 %.
Byty 4+1 v okrese Mladá Boleslav mají průměrnou plochu 103 m². Nejmenší nemovitost má plochu 74 m² a největší 200 m². Průměrná plocha v obvodu Středočeský kraj je 112 m², nemovitosti v okrese Mladá Boleslav mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v obvodu Středočeský kraj.
V okrese Mladá Boleslav má balkon 50 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 5 m². Ve srovnání s nemovitostmi v obvodu Středočeský kraj je u bytů v okrese Mladá Boleslav balkon častější a terasa méně častá.