Nabízíme k prodeji činžovní dům s pozemky a parkováním v centru obce Mratín u Prahy

Cena k jednání, nabídněte ..

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji podsklepený, třípodlažní bytový, činžovní dům v samotném centru obce Mratín o užitné ploše 650m2, se čtyřmi bytovými jednotkami a nebytovými prostory, vše dlouhodobě výhodně pronajato.

Dům prošel kompletní a důkladnou rekonstrukci v roce 2012. Umístění domu je centru obce Mratín u Prahy. K domu náleží přilehlé nádvoří s místem pro parkování, stodola a pozemek o výměře 2366m2.

Dispozice:
Dům se nachází přímo na náměstí v centru obce Mratín, při hlavní silnici mezi Prahou a Kostelcem nad Labem a Brandýsem nad Labem.

1PP – klenuté sklepy o ploše 170m2
1NP - nebytový prostor o výměře 175m2
2NP - dva byty 2+1 o výměře 103m2 a 88m2
3NP - dva byty 2+1 o výměře 103m2 a 88m2


Celý objekt je po komplexní rekonstrukci. Při rekonstrukci byly použity nejmodernější materiály a technologie. Ve všech prostorách je podlahové vytápění a celý dům je vytápěn tepelným čerpadlem. Celý objekt je kvalitně zateplen, kdy je pak v kombinaci se způsobem vytápění a přípravy teplé vody dosahováno nízkých provozních nákladů. K dispozici je přilehlé uzavřené nádvoří, možnost parkování a pozemek o výměře 1250m2 jako zahrada, nebo pro další možné využití k stavbě RD a také stodola. K objektu patří i vlastní studna.

Obec Mratín se rozprostírá na Praze-východ na hranici Prahy při silnici spojující Prahu – Líbeznice - Kostelec na Labem – Brandýs nad Labem.

Velmi dobrá dopravní dostupnost. Do metropole se snadno dostanete přímým spojem autobusem PID na stanici metra Letňany cca 15min, nebo vlakem z nádraží Měšice na Masarykovo nádraží nebo Hlavní nádraží v centru Prahy (30 minut). Autem do centra Prahy cca 15km.

V místě je veškerá občanská vybavenost (úřad, pošta, školka, hřiště, obchody a restaurace). Rozsáhlé možnosti pěší turistiky, cykloturistiky, sport, rybaření, a dalších aktivit.

Vhodné k podnikání, např. jako sídlo rodinné firmy s využití domu, stodoly a pozemku.

RE/MAX Horizont

Náchodská 778/49, Praha 9, 193 00