© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Vyhledávání nemovitostí v kategorii Pronájem bytů - byty k pronájmu - 1+1 - Žďár nad Sázavou. Vyberte si z naší nabídky nemovitostí, případně si upravte filtr vyhledávání.
Komenského, Žďár nad Sázavou 3, Žďár nad Sázavou
Byty 1+1 v části Žďár nad Sázavou 3 stojí průměrně 11 000 Kč (367 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 11 000 Kč a nejdražší 11 000 Kč. Průměrná cena za m² v obci Žďár nad Sázavou je 403 Kč/m², nemovitosti v části Žďár nad Sázavou 3 jsou tedy proti v obci Žďár nad Sázavou levnější.
Byty 1+1 v části Žďár nad Sázavou 3 mají průměrnou plochu 30 m². Nejmenší nemovitost má plochu 30 m² a největší 30 m². Průměrná plocha v obci Žďár nad Sázavou je 31 m², nemovitosti v části Žďár nad Sázavou 3 mají tedy menší průměrnou plochu než nemovitosti v obci Žďár nad Sázavou.
V části Žďár nad Sázavou 3 má balkon 100 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 4 m². Ve srovnání s nemovitostmi v obci Žďár nad Sázavou je u bytů v části Žďár nad Sázavou 3 balkon častější a terasa častější.