© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Vyhledávání nemovitostí v kategorii Prodej bytů - byty na prodej - 2+kk - Český Krumlov. Vyberte si z naší nabídky nemovitostí, případně si upravte filtr vyhledávání.
Byty 2+kk v obci Lipno nad Vltavou stojí průměrně 9 143 019 Kč (152 443 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 4 670 000 Kč a nejdražší 15 595 094 Kč. Průměrná cena za m² v okrese Český Krumlov je 121 114 Kč/m², nemovitosti v obci Lipno nad Vltavou jsou tedy proti v okrese Český Krumlov dražší.
Byty 2+kk v obci Lipno nad Vltavou mají průměrnou plochu 61 m². Nejmenší nemovitost má plochu 54 m² a největší 69 m². Průměrná plocha v okrese Český Krumlov je 57 m², nemovitosti v obci Lipno nad Vltavou mají tedy větší průměrnou plochu než nemovitosti v okrese Český Krumlov.
V obci Lipno nad Vltavou má balkon 20 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 5 m². Ve srovnání s nemovitostmi v okrese Český Krumlov je u bytů v obci Lipno nad Vltavou balkon častější a terasa méně častá.