© 1999–2026 DALTEN media s.r.o.
Vyhledávání nemovitostí v kategorii Pronájem bytů - byty k pronájmu - Tábor. Vyberte si z naší nabídky nemovitostí, případně si upravte filtr vyhledávání.
Budějovická, Veselí nad Lužnicí I, Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor
Pod Markem, Veselí nad Lužnicí I, Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor
Třída Čs. armády, Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor
K Zastávce, Veselí nad Lužnicí I, Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor
Třída Čs. armády, Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor
Byty v obci Veselí nad Lužnicí stojí průměrně 15 196 Kč (233 Kč/m²). Nejlevnější nemovitost stojí 12 700 Kč a nejdražší 18 000 Kč. Průměrná cena za m² v okrese Tábor je 238 Kč/m², nemovitosti v obci Veselí nad Lužnicí jsou tedy proti v okrese Tábor levnější.
Byty v obci Veselí nad Lužnicí mají průměrnou plochu 68 m². Nejmenší nemovitost má plochu 49 m² a největší 90 m². Průměrná plocha v okrese Tábor je 60 m², nemovitosti v obci Veselí nad Lužnicí mají tedy větší průměrnou plochu než nemovitosti v okrese Tábor.
V obci Veselí nad Lužnicí má balkon 20 % bytů a terasu 0 % bytů. Průměrná plocha balkonu je 3 m². Ve srovnání s nemovitostmi v okrese Tábor je u bytů v obci Veselí nad Lužnicí balkon častější a terasa méně častá.